Varianty pohřbů

Pohřební služba František Volf zajišťuje veškeré služby spojené se smutečním obřadem. Pokud si budete přát, zajistíme uložení zesnulého do země. 

Poté, co proběhne smuteční akt, zajistíme přenos nebo převoz rakve na hřbitov, kde se uskuteční uložení zesnulého do země. Na základě Vašich požadavků Pohřební služba František Volf zajistí nejen pohřeb, ale i služby s tím spojené, například výkop hrobu, řečníka i hudbu. Veškeré  služby, které naše pohřební služba poskytuje, zajišťujeme vlastními silami, proto můžeme garantovat jejich vysokou úroveň
Kremace s obřadem

Pohřební služba František Volf zajišťuje i kremace. V tomto případě se jedná o provedení smutečního aktu v obřadní síni nebo Vámi vybraném kostele všech církví a následné zpopelnění zesnulého. Záleží pouze na Vás, jakou obřadní síň si zvolíte.

Kremace bez obřadu

Jedná se o zpopelnění bez provedení smutečního obřadu v obřadní síni. Po domluvě s objednavatelem může být proveden rozptyl, nebo vsyp na místě k tomu určeném, uložení do společného hrobu nebo vyzvednutí urny v kanceláři.